“Naši kamaráti, možno aj preto bolo fotenie s nimi odviazané, kopec srandy… v sále sme ani nevedeli, že fotia, boli nenápadní 🙂 ”

Erika a Erik (18.8.2018 – Myjava) Zdroj: mojasvadba.sk

“Mirku s Matúšom určite odporúčame každej nastávajúcej neveste a ženíchovi. 🙂 Dlho sme sa rozhodovali a môžeme povedať, že práve táto dvojka bola skvelou voľbou. Ochotní, pohodoví a veľmi milí ľudia, ktorí sú v tom, čo robia, naozaj profi. 🙂 Fotky sú krááásne a my im ešte raz aj touto cestou za všetko zo srdca ďakujeme!”

Viki a Kamil (18.2.2017 – Banská Bystrica) Zdroj: mojasvadba.sk

“Výborná spolupráca, komunikácia, úžasní fotografi a milí ľudia. Profesionálny prístup s veľkou dávkou ľudskosti. Pred rokom nám robili rodinné fotky a boli sme veľmi spokojní. Ak chcete individuálny prístup, určite ich kontaktujte. Vytvorili príjemnú atmosféru, zachytili tie správne momenty a detaily.”

Ľudka a Samko (22.10.2016 – Žilina) Zdroj: mojasvadba.sk

“Úžasné! Krásne! Ste top! Mirka a Matúš! Skvelý deň sme s Vami zažili. Ďakujeme! :-)”

Majka a Lukáš (24.9.2016 – Tatranská Lomnica) Zdroj: facebook.sk

“S Matúšom a Mirkou sme boli veľmi spokojní. Majú super techniku, ale hlavne cit pre detail a atmosféru. Robia realistické fotky, dokonale zachytia atmosféru, ale sú veľmi veľmi nenápadní. Na svadbe sme ich takmer vôbec nevnímali. Dohoda na čomkoľvek s nimi je istá, vedia sa prispôsobiť náročnému programu a jeho rýchlej zmene. Naše portrétové fotky fotili až o 2 dni neskôr a nemali s tým problém. Naozaj odporúčame – well spend money.”

Silvia a Lukáš (23.9.2016 – Matejovce) Zdroj: mojasvadba.sk

“Matúš a Mirka boli úžasní. Navodili super atmosféru, takže sme sa v ich prítomnosti cítili veľmi dobre a uvoľnene. Výsledkom boli krásne a prirodzené fotky + super video. Ešte raz ďakujeme, určite budem odporúčať ďalej. :)”

Kika a Stano (17.9.2016 – Vysoké Tatry) Zdroj: mojasvadba.sk

“Profesionáli ako sa patrí. Matúš a Mirka sú jednoducho výborní. Krásne fotky, zachytená tá správna atmosféra, portrétové fotky jednoducho nádherné. Na našej svadbe bolo kopec detí, odfotili ich bezchybne. 🙂 Lízatká, bublifuky, smiech a tanec, všetko bolo na fotkách tak, ako sme to v skutočnosti zažili. Ešte raz im ďakujeme, nemohli sme si vybrať lepšie… Matúša a Mirku odporúčame.”

Evka a Hubert (3.9.2016 – Šintava) Zdroj: mojasvadba.sk

“Chceme sa ešte raz poďakovať za nádherné svadobné fotky. Veľmi ste nás potešili. 🙂 Spolu s Hakanom sme si pripomenuli náš deň a veľa sme sa nasmiali. 😀 Krásne ste zachytili tie najkrajšie momenty z našej svadby, 🙂 ďakujeme!!!!! ”

Anička a Hakan (2.7.2016 – Tatranská Lomnica) Zdroj: facebook.sk

“MAXIMÁLNA spokojnosť!!! Ak by som mohla vrátiť čas a mala možnosť si znovu vybrať – bola by to jasná voľba – vybrala by som si ich znova a znova (a to som dosť kritický typ nevesty :)). Fotenie s nimi bolo veľkým zážitkom a vďaka tejto skvelej dvojke na našu svadbu nikdy nezabudneme. 🙂 Odporúčam všetkými desiatimi.”

Vierka a Peťo (18.6.2016 – Rajecké Teplice) Zdroj: mojasvadba.sk

“Matúš a Mirka sú úžasní ľudia a taktiež super profesionálna dvojka. My sme boli nadmieru spokojní. Fotenie sme si užívali aj vďaka super atmosfére, ktorú vytvorili. Odporúčame všetkým :)!

Lenka a Ľuboš (24.10.2015 – Trenčianska Teplá) Zdroj: mojasvadba.sk

“Skvelé fotky sú už výsledkom, s ktorým sme boli veľmi spokojní 🙂 Tie by sa však ťažko dosiahli bez príjemnej a hlavne uvoľnenej atmosféry, nápaditých typov a rád a hlavne profesionálneho prístupu oboch Matúša aj Mirky:) takže sa dá hovoriť o maximálnej spokojnosti no a samozrejme – hlavne o krásnych fotkách, ktoré určite mať budete:)) Majú talent zachytiť ten správny moment, z ktorého cítiť samotnú atmosféru a to foťák sám nespraví;) Váhanie tu teda nie je na mieste, rozhodne odporúčame a ďakujeme! :)”

Lucka a Peťo (3.10.2015 – Michalovce) Zdroj: mojasvadba.sk

 “Úplne skvelí mladí ľudia, na jednej strane profesionálny prístup, na druhej pohodová uvoľnená atmosféra. Zachytia správne momenty v správnej chvíli. 😉 U nás maximálna spokojnosť, ich fotografie nám vždy vyčaria úsmev na tvári a sú pre nás peknou spomienkou. 🙂 ĎAKUJEME”

Majka a Marek (12.9.2015 – Žilina) Zdroj: mojasvadba.sk

“S fotkami sme boli maximálne spokojní. Fotenie prebiehalo uvoľnene, veľa sme sa nasmiali. Matúš a Mirka sú skvelí fotografi s profesionálnym a zároveň ohľaduplným prístupom, s originálnymi nápadmi. Ak budeme mať ďalšie príležitosti na fotenie neváhame ich znovu osloviť. Patrí im veľká vďaka. Odporúčame na 110 % :)”

Katka a Jano (5.9.2015 – Košice) Zdroj: mojasvadba.sk

“Matúš spolu s Mirkou tvoria jeden veľmi dobre zohratý tím. Sú to neskutočne milí ľudia a robilo sa s nimi vynikajúco. Portrétne fotenie bolo plné smiechu, žiadny stres a neskôr boli takmer neviditeľní. Čo sa mne veľmi páči je, že sa snažia robiť fotky iné. Určite na 10000 % odporúčame…. Bol to jeden skvelý deň, aj vďaka NIM. Ďakujeme Matúš a Mirka…:)”

Zuzka a Peťo (2.5.2015 – Trnava) Zdroj: mojasvadba.sk

“Matúš a Mirka sú perfektní, sú profesionálni, vytvorili super atmosféru na fotení a spravili nám krásne fotky, odporúčame každému využiť ich služby :)”

Anička a Jano (18.4.2015 – Rajec) Zdroj: mojasvadba.sk

“Matúš a Mirka sú skvelá dvojica, vytvorili super atmosféru, usmernili nás a boli skoro neviditeľní 😉 Určite odporúčam!”

Megi a Marek (11.10.2014 – Žilina) Zdroj: mojasvadba.sk

“S Matúšom a Mirkou sa nám spolupracovalo veľmi dobre. Sú to skvelí profesionáli, fotky sú toho svedkom a fotokniha – jedna radosť. 🙂 Silno odporúčame :-)”

Anička a Juraj (27.9.2014 – Trenčín) Zdroj: mojasvadba.sk

“Vrelo odporúčam, Matúš a Mirka, skvelí ľudia, skvelí profesionáli, nádherné fotočky nám spravili. Ďakujeme za všetko!!! Budúce nevestičky a ženíchovia, neváhajte!!! :-)”

Zuzka a Andrej (20.9.2014 – Bojnice) Zdroj: mojasvadba.sk

“S Matúšovou prácou sme boli nadmieru spokojní. Je to ozajstný profesionál s dlhoročnou praxou, čo bolo aj cítiť pri prístupe a pri finálnych fotografiách. Kombinácia umeleckého precítenia, kreativity, kvalitnej techniky a rýchleho zmapovania interiéru a exteriéru sa rovná skvelým fotografiám a momentom, ktoré si budeme pamätať celý život. Určite jeho služby odporúčame ostatným a veríme, že splnia aj vaše vysoké požiadavky. Martina a Anton. Svadba 30.8.2014, Šírava”

Martina a Anton (30.8.2014 – Zemplínska Šírava) Zdroj: mojasvadba.sk

“Dokonalé fotky a super prístup!”

Zuzka a Tomáš (28.6.2014 – Veľká Páka) Zdroj: mojasvadba.sk

“Ďakujeme Matúšovi a Mirke za krásne fotky. Perfektne sa s nimi spolupracuje. Pred Matúšom klobúk dole za jeho gymnastické kúsky pri hľadaní toho najlepšieho záberu. (napr. ľahol si na cestu, viackrát 🙂 Super ľudský prístup, trpezlivosť. Dosť sme sa aj nasmiali. Fotky sú nádherné, rýchlo spracované, odporúčame každému.”

Janka a Jaro (7.6.2014 – Terchová) Zdroj: mojasvadba.sk

“Matúš, Mirka….nemám slov!!! Ak by som sa mala vydávať každý rok, každý rok si zavolám vás dvoch :-P. Neskutočný prístup, profesionalita, nádherné fotky !!! Ďakujeme :-*”

Kaja a Paľo (10.5.2014 – Stropkov) Zdroj: mojasvadba.sk